WULKANIZACJA

 

 

Firma zajmuje się kompleksową obsługą ogumienia samochodów osobowych i dostawczych. Nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany personel gwarantuje państwu fachową i szybką obsługę jak i doradztwo przy zakupie i doborze opon do państwa auta.


Do zakresu usług wulkanizacyjnych należą:
SPRZEDAŻ OPON I FELG
NAPRAWA OPON NA ZIMNO I GORĄCO
SEZONOWA WYMIANA OPON
WYWAŻANIE KÓŁ
SEZONOWA PRZECHOWALNIA OPON
POMPOWANIE OPON AZOTEM


WYMIANA OPON
Wymienić opony możesz wszędzie, ale my wykonujemy to profesjonalnie i w atrakcyjnych cenach. Przy sezonowej wymianie opon zalecana jest wymiana zaworków ponieważ po sezonie ulegają one przegrzaniu i spękaniu w skutek czego może dojść do wystrzału zaworka i utratę kontroli nad pojazdem. Dbając o jakość świadczonych usług korzystamy z nowoczesnych montażownic nowej generacji, a wyważarki to zaawansowane technologicznie komputery, które z dokładnością do 2 g sprawdzają wyważenie kół.


WYWAŻANIE KOŁ
Niewyważone opony są źródłem drgań, przedwczesnego i nieregularnego zużywania się opon oraz nadmiernego zużywania się elementów zawieszenia samochodu. Opony należy wyważać po pierwszym zamontowaniu na obręczach oraz po każdym zdjęciu i ponownym założeniu na obręcze. Wyważenie opon należy też sprawdzić po zauważeniu oznak wibracji.


POMPOWANIE OPON
Ciśnienie opon należy sprawdzać przynajmniej raz w miesiącu za pomocą precyzyjnego manometru. Zbyt wysokie lub zbyt niskie ciśnienie może powodować szybkie zużycia opon, to z kolei może prowadzić do wydzielania się w oponie nadmiernej ilości ciepła, zbytniego zużycia paliwa, a nawet do rozerwania opony. Ciśnienie należy sprawdzać, gdy koła są zimne. . .
W związku z tym proponujemy Państwu pompowanie kol azotem w naszym serwisie. Za stosowaniem azotu do pompowania opon przemawia kilka potwierdzonych faktów. Do najważniejszych z nich należą:

zwiększa bezpieczeństwo jazdy poprzez zmniejszenie ryzyka wystrzału opony przy eksploatacji w wysokich temperaturach,
zapewnia utrzymywanie prawidłowego ciśnienia w oponie w znacznie dłuższym okresie eksploatacji. Według badań wydłużona trwałość opon o 20-30%
wydłuża okres eksploatacji opon poprzez zapewnienie większej elastyczności gumy a w związku z tym zmniejszenie oporów toczenia, zmniejsza zużycie paliwa. Oszczędność paliwa o 2,5% zwiększa komfort jazdy, spowalnia zużycie elementów zawieszenia. Wkład w ochronę środowiska


SEZONOWA PRZECHOWALNIA OPON
Nasza przechowalnia opon służy odciążeniu klienta od ich magazynowania i przewożenia dwa razy do roku na zmianę. Każdy klient, który wyrazi takie życzenie może bez problemu pozostawić swoje opony. Nasza przechowalnia zapewnia właściwe warunki do przechowywania opon zgodnie z wymogami technicznymi i zaleceniami producenta.


FELGI

Nasza firma zajmuje się sprzedażą felg aluminiowych marek:
AEZ
Dezent
Dotz
Enzo

Marki te wchodzą w skład koncernu AlCar, lidera na rynku produkcji felg aluminiowych im stalowych. Każdą z felg charakteryzują wysokie właściwości jezdne, wytrzymałość i długoletnia niezawodność pracy. Już nie musisz wyobrażać sobie ,jak będzie wyglądał Twój samochód na wybranych felgach.

Teraz możesz to zobaczyć używając konfiguratora - www.alcar.pl


Zaufanie

Oferujemy usługi z zakresu ręcznego mycia samochodów osobowych, busów oraz motocykli, wulkanizacji, autoklimatyzacji i mechaniki samochodowej.


Musisz nas sprawdzić!

Jesteśmy najlepsi!

Nowe rozwiązania

Kontakt