DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

 

 

Tester mega macs 42 to cenny pomocnik w małych i średnich warsztatach o dużej różnorodności obsługiwanych marek, mających do czynienia z pojazdami wszystkich grup wiekowych. Ten wyjątkowo poręczny tester jest idealnie przystosowany do potrzeb szybkiej oceny używanych samochodów oraz niezawodnej diagnostyki wszystkich ważnych układów pojazdu. Praca z wykorzystaniem parametrów ułatwia poszukiwanie źródeł błędów i dostarcza wszystkich potrzebnych wartości w postaci liczbowej i graficznej wraz z informacjami zapewnianymi przez producentów.


Zestawienie funkcji:
.Odczyt/interpretacja/usuwanie kodów błędów
.Parametry
.Testy nastawników
.Ustawienia podstawowe (np. czujników kąta skrętu, reflektorów ksenonowych, usuwanie wczytanych wartości itd.)
.Kodowanie (np. aktywacja sprzęgów przyczepowych, wczytywanie parametrów sterowników, kodowanie wariantów wyposażeniowych itd.)
.Zerowanie interwałów serwisowych


Kody błędów mega macs 42 wyświetla nie tylko w postaci cyfr. Jego oprogramowanie dostarcza dodatkowych informacji o sposobie działania elementu, skutkach błędu, a przede wszystkim o jego możliwych przyczynach. Umożliwia to systematyczne, niezawodne i szybkie diagnozowanie błędów, a następnie ich błyskawiczne usuwanie.


Przegląd możliwości
.szybkie i proste odczytywanie błędów. niezawodna analiza błędów. informacje dodatkowe dotyczące kodu błędu wraz z funkcją, skutkiem i przyczyną .wyświetlanie parametrów z wartością liczbową i grafiką. prosta obsługa przy pomocy niewielu przycisków. brak skomplikowanych funkcji dodatkowych .wbudowana bateria wielokrotnego ładowania. złącze USB i Bluetooth

 


Zaufanie

Oferujemy usługi z zakresu ręcznego mycia samochodów osobowych, busów oraz motocykli, wulkanizacji, autoklimatyzacji i mechaniki samochodowej.


Musisz nas sprawdzić!

Jesteśmy najlepsi!

Nowe rozwiązania

Kontakt